درباره ما

پیام مدیرعامل

ما در ترمواسکان با بهره گیری از دانش، تخصص و تجربه، برای ارائه ی خدماتی مناسب به کارفرمایان و تدوین بهترین راهکارها و تأمین برترین تجهیزات، بر این باوریم که توسعه، جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، به دست نخواهد آمد.
با توجه به نقشِ کلیدی تأسیسات به عنوان قلب تپنده و شریان حیاتی یک ساختمان و جایگاه اصلیِ آن در تأمین آسایش، رفاه و امنیتِ کاربران، با ادامه ی فعالیت های پیشین در ارائه ی خدماتِ مشاوره، طراحی و اجرا، هم اکنون ترمواسکان با تدوین راهکار های مدیریت کنترل انرژی و طراحی و اجرای سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان، گام های تازه ای در صنعت ساختمان برداشته است.
ترمواسکان، تدوین سیاست های توسعه ای برای رسیدن به هدف نهایی خود که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است را در دستور کار خود قرار داده و به همین منظور افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیرانِ این مجموعه است.
ترمواسکان، به عنوان یک شرکتِ خدماتِ مهندسی، با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده تا گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد و فرصت های بیشتر برای تأمین رضایت حداکثری مشتریانش ایجاد نماید.

                                   مهدی محمودزاده                                    

   مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

ترمو اسکان در زمینه ی تخصّصی طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای خدمات تاسیسات مکانیکال و الکتریکال، با رعایت استاندارد های روز تاسیسات و بهره گیری از آخرین دستاورد های صنعت و تجهیزات در چهار بخش اساسی صنعت ساختمان همواره حضوری موفّق و پویا داشته است :

تاسیسات مکانیکال و الکتریکال در مجتمع‌ها و برج های مسکونی لوکس و سوپرلوکس

شرکت ترمو اسکان با اجرای تأسیساتی بی نظیر در برج ها و ساختمان های مسکونی لوکس و سوپرلوکس ، با استفاده از آخرین دستاوردهای روز جهان (سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان BMS و مدیریت انرژی EMS) تاسیسات مکانیکی و الکتریکال را با برترین تجهیزات و بهترین مصالح و لوازم مصرفی با کیفیت بالا در جهت تأمین رفاه و آسایش ساکنین ، به انجام رسانده و می رساند.
برج بام جمشیدیه لوکس ترین ساختمان کشور در سال ۱۳۹۰ به انتخاب همایش برترین های صنعت ساختمان توسط گروه توسعه مهندسی بام با همکاری مؤثّر شرکت ترمو اسکان در بخش تأسیسات، در یکی از بهترین نقاط شمال شهر تهران به بهره برداری رسید.
از دیگر پروژه ها و ساختمان های مسکونی لوکس و سوپر لوکس می توان به برج های سه قلوی فرشته پالاس، برج آماتیس، لادن پارک، اقاقیا، دیپلمات ولنجک، الینا جمشیدیه، فراز جمال آباد، رویال گاردن، بام نیایش، کوهیار، آرتمیس، فراز یاسر، آصف زعفرانیه، بام البرز و تاژ الهیه و مجتمع های مسکونی بام نیاوران 1، بام نیاوران 2، بام نیاوران 3، صنایع فولاد، یخچال و یاس سوده و ویلای شخصی مهندس فرزاد دلیری و ۱۴ ویلای تریبلکس شهرک باستی لواسان اشاره نمود.

همکاری با فعّالان صنعت ساختمان در مجتمع ها و مراکز تجاری، رفاهی و خدماتی و ساختمان های اداری

شرکت ترمواسکان در همکاری با کارفرمایان مجتمع ها و مراکز تجاری ، تفریحی و خدماتی و ساختمان های اداری، با اجرای تاسیسات کارا و یکپارچه و با استفاده از آخرین دستاوردهای روز جهان (سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان BMS و مدیریت انرژی EMS) با استفاده از دانش و تخصّص مهندسین و تکنسین های خبره و به کارگیری بهترین برندهای بازار جهت نصب تجهیزات و بهره برداری از تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، امکاناتی پیشرفته با عمر مفید طولانی را در جهت تأمین شایسته ی آسایش و رفاه در این مجموعه ها، دراختیار قرارداده است.
از پروژه های اجرایی ترمواسکان ، می توان به مرکز تجاری اپال ، برج اداری، تفریحی، خدماتی و تجاری دماوند (ایرتویا)، مجتمع های تجاری اداری بام فرمانیه، مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی قدس، ساختمان اداری کاسپین کیش، ساختمان نمایندگی مرکزی ایرتویا، مجتمع هیراد نیاوران، امیرکبیر، نگین خودرو (رنو)، گلستان مشکین شهر، نمایندگی مرکزی رنو، مجموعه تجاری بوستان هشتگرد و پروژه های اداری ساختمان های اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرهای استان گیلان، دانشگاه جامع قائمیه در قم، ساختمان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قم و دانشکده ی منابع طبیعی کرج اشاره نمود.

شرکت ترمو اسکان در بخش انبوه سازی مسکن، اجرای شبکه آب و فاضلاب شهری و محوطه سازی

شرکت ترمو اسکان در پروژه های انبوه سازی مسکن، با استفاده از مصالح و لوازم مصرفی با کیفیت بالای موجود در بازار و با رعایت کلیه ی استانداردها و مقرّرات کشوری، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان و اجرای کلّی شبکه ی آب شهری و شبکه ی فاضلاب محوطه ی شهرک های جدید را با بهره گیری از مهندسین و تکنسین های مجرّب و با تلاش کارگران زحمتکش مجموعه ی خود، با سرعت اجرایی بالا به انجام رسانده است.
انبوه سازی بوستان هشتگرد اوّلین پروژه ی ملّی مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد، در قالب شهرک مسکونی ۱۰۰۲ واحدی بوستان در مقطع زمانی ۱۱ ماهه، با رعایت تمامی استانداردهای شهرک سازی با همکاری شرکت ترمو اسکان در بخش تأسیسات، در سال ۱۳۸۹ به اجرا و بهره برداری رسید. ترمو اسکان در همین سال موفّق به کسب عنوان پیمانکار نمونه ی همکار با شرکت انبوه ساز مکان شهر گردید.
از دیگر پروژه های اجرایی این شرکت در بخش انبوه سازی، می توان به شهرک گلستان مشکین شهر، ۳۶۰ واحدی ایران خودرو، تاژ پرند، سامان پرند یک و سامان پرند دو اشاره نمود. همچنین اجرای شبکه ی آب و فاضلاب شهری و تأسیسات محوطه ی پروژه ی شهرک گلستان و اجرای بخشی از تأسیسات زیر ساخت محوطه ی دریاچه چیتگر از فعالیّت‌های ترمو اسکان می‌باشد.

همکاری شرکت ترمو اسکان  با کارفرمایان ساخت مراکز درمانی، آزمایشگاهی و بیمارستانی

طراحی و اجرای تاسیسات سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع و تاسیسات آزمایشگاهی و بیمارستانی به جهت ارتباط مستقیم با سلامتی و رفاه بیماران و مراجعین به این مراکز، نیازمند دقّت، مهارت و تخصّص ویژه و بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا، با رعایت استانداردهای جهانی بیمارستان سازی و توسعه ی مراکز درمانی می باشد که شرکت ترمواسکان تجربه های ارزشمندی در این زمینه دارد.

از پروژه های در دست اجرای ترمو اسکان، تاسیسات کلین روم بخش های جراحی، ایزوله و بخش مراقبت های ویژه در ساختمان فوق تخصصی پیوند اعضاء بیمارستان دکتر مسیح دانشوری است که با رعایت کلیه ی استاندارد های جهانی در حال انجام می باشد.

آزمایشگاه جامع تشخیص طبّی مسعود، آزمایشگاه داروسازی انستیتو پاستور ایران، کلین روم ساخت پماد کارخانه ایران دارو، داروسازی سیمین دشت، درمانگاه بوستان هشتگرد و داروسازی درسا دارو از دیگر پروژه های انجام شده ی ترمواسکان دراین زمینه می باشد.

  @ با کارشناسان و مهندسین ترمواسکان آشنا شوید .